Kurumsal 0312 236 65 55  

Tarihçe
“Çıraklıktan ustalaşan personel yok”
Tuğçe Yürek 
Arslanlar Elektronik İşletmecisi

Mesleğinde uzman, tecrübeli ve istikrarlı insanların sayısı azaldı, artık çıraklıktan yetişen ustalar yok denecek kadar az. Yıl sonuna kadar satış ve önbüro departmanlarına alım yapacağız. Sektörde yeni açılacak pozisyonlar var. Led, LCD ve türevi cihazlarda kart tamirleri alanında henüz kendini yetiştirmiş teknik personel yok. Tabi bu sektörün gelişmesi bu kartların micro parçalarının piyasada bulunabilmesiyle eşzamanlı olarak gelişecektir.
Sektörün büyümesinde Türkiye’de enerji sektörünün özelleşmesinin etkisi büyük. Yıl sonuna kadar 5-10 kişi arası bir istihdam sağlayacağız. Özellikle elektrik ve elektronik mühendisi olup en az 3 yıldan başlayıp değişik tecrübeler elde etmiş arkadaşlara ihtiyacımız olacak. İnşaat sektöründe saha, deneyimsiz arkadaşların yetişebileceği alanların başında. Enerji sektöründeki eğilim bu konuda uzmanlara ihtiyaç duymakta. Bu konuya yönelen arkadaşların başarılı olacağını düşünüyorum çünkü sektörde 2018’e kadar ciddi bir yatırım bekleniyor. En önemli uyarım; sektörlerini iyi araştırsınlar ve daha özelleşmiş pozisyonlara yönelsinler. 
“Saha, deneyimsiz gençlere çok açık” 
Haberin Devamı İçin Tıklayınız

A Plus Teknoloji servis Hizmetleri 1993 yılında Arslanlar Elektronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ortaklığıyla başlamış 2003 yılında Samsung-Toshiba –Panasonic yetkili servisliği ve 2006 yılında Dsmart çözüm ortaklığıyla teknik servis ağını genişletmiş ve 2014 yılından itibaren cep telefonu ve tablet teknik servisliği hizmetiyle çayyolu bölgesi başta olmak üzere Ankara genelinde hizmetine devam etmiştir.A plus Teknoloji servis hizmetleri kuruluşuyla tüm servisleri içinde barındıran bir ağ kurarak müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda personel ve hizmet kalitesini geliştirerek hayata geçirmiştir.

Vizyon

Uzman ekibimizle özel müşterilerimize özel hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tüm kanallarda ürünler ve markalar üzeri entegre ve tutarlı müşteri deneyimini yaşatmak. Müşteriye doğrudan dokunan iş ortaklarımızı artırarak bu hizmetleri müşterilerimizin yakınına getirerek sunmak.

Kalite politikamız

Müşterilerimizin beklentilerini iletişim dünyasının yenilikleriyle bir araya getirmek ve bu doğrultuda;

-Planlı eğitim faaliyetleri ile çalışanlarımızın etkinliklerini artırmayı ve teknik gelişmeleri yakından takip ederek bilgileri güncel tutmak
-Kurumsal markalarımızın müşterilerine sunmuş olduğu hizmet ve kalite standarlarını bölgesel anlamda tamamlamak ve hizmetin devamını aynı doğrultuda yansıtmak
-Müşteri gereksinimlerini zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak birincil amaçlarımızdır

IMG_2177IMG_2141IMG_2164